Operater na uplatnom mestu | Oglasi Posao – POSAO

Opis posla

Kako se prijaviti

Oktagonbet je nova kompanija na tržištu sportskih kladionica, osnovana sa ciljem da unese revoluciju u način poslovanja i pružanja usluga svojim klijentima. U sklopu nasih sportskih kladionica nalazi se i kazino sa najsavremenijim slot aparatima u Srbiji.

Potreban nam je OPERATER NA UPLATNOM MESTU.

Oktagon Vam nudi:

– stimulativna primanja i mogućnost ostvarivanja bonusa

-odličnu timsku saradnju

-jasno definisane dužnosti i ciljeve

Od Vas očekujemo:

– prijem uplata, izdavanje i isplaćivanje tiketa

-uključivanje aparata i isplata dobitaka

-odličnu komunikaciju sa igračima i davanje svih potrebnih informacija vezanih za usluge, rezultate, način i uslove igre

– usluživanje pića

-osnovno održavanje urednosti radnog prostora

Ukoliko želite da gradite Vasu karijeru sa nasim brendom, prijavite se na kladionicaoktagon@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Posao ističe 30 dana.

1 ukupno pregleda, 1 danas

Source link

Možda vam se svidi

More From Author

+ There are no comments

Add yours